16 czerwca 2017

Pozycjonowanie strony lekarza

Drogi Czytelniku!

Pewnego pięknego letniego poranka, dwadzieścia pięć lat temu,
dwaj młodzi ludzie ukończyli ten sam uniwersytet medyczny. Obydwaj byli bardzo podobni. Obydwaj byli znacznie inteligentniejsi od studentów i obydwaj byli pełni ambicji i motywacji.

Niedawno obydwaj pojawili się na zjeździe absolwentów swojej uczelni.
Cały czas byli do siebie bardzo podobni. Obydwaj byli szczęśliwie żonaci. Obydwaj mieli dzieci i obydwaj, jak się okazało, zaczęli po ukończeniu szkoły pracować jako lekarze w prywatnych klinikach.

Dopiero tutaj pojawiła się pomiędzy nimi pewna różnica. Jeden z nich był
niezwykle majętnym i szanowanym lekarzem, drugi tydzień temu stracił pracę i całe źródło utrzymania.

Co było powodem tej różnicy?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co jest powodem takich różnic
w życiu ludzi? Nie zawsze jest to inteligencja, talent albo poświęcenie.
To nie jest tak, że jedna osoba pragnie sukcesu, a druga nie. Różnica jest w tym, jakimi ludźmi otaczasz się na drodze do sukcesu i kto dba o Twoje interesy.

Firma Epic Traffic jest wyjątkowa. To jedyna agencja marketingowa zapewniająca promocję lekarzy i prawników na tak wysokim poziomie w Polsce. Ten poziom każdego dnia jest tworzony przez zespół specjalistów od biznesu i marketingu.

Marketing to potęga

Współpracujemy z wieloma firmami. Łączymy wiele skutecznych metod promocji z dogłębnymi analizami by dawać usługę najwyższej jakości. Możemy zapewnić Ci wszystko czego potrzebujesz: analizę Twojej strony internetowej, promocję w wyszukirarce Google a dzięki standardom i doświadczeniu wszystko to dajemy Ci w przystępnej i bezpiecznej dla biznesu i wizerunku formie.

Dzień po dniu, cały czas nasze działania wpływają na pozycję Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Jeśli nigdy nie współpracowałeś/ współpracowałaś z agencją marketingową możesz nawet nie spodziewać się skuteczności takich usług.

Większości standardów, wypracowanych metod czy rozległej bazy wiedzy nie znajdziesz w innych firmach. Mało która agencja marketingowa może poszczycić się takim doświadczeniem i jakością usług.

Dajemy Ci gwarancję!

Zweryfikuj to, o czym przed chwilą przeczytałeś zamawiając audyt strony za jedynie 15 zł. Jest to świetny start na drodze do zwiększenia zysków i doskonała możliwość aby zapoznać sięz wysoką jakością obsługi.

Może jednak wolisz od razu skorzystać komoleksowego pozycjonowania strony, które da Ci pewność że Twoja strona od samego początku trafi w dobre ręce. Miesięczny koszt pozyjonowania strony zaczyna się od 900 zł.

Po prostu wybierz odpowiednią usługę z poniższego cennika. Tutaj masz naszą gwarancję: jeśli pozycjonowanie i współpraca z Epic Traffic LTD nie spełni Twoich oczekiwań, to będziesz mógł zrezygnować z
współpracy i to od razu, bez wielomiesięcznych okresów wypowiedzenia. Jesteśmy pewni naszej oferty, jeśli po pierwszych 30 dniach nie zauważyłbyś rezultatów naszej pracy, nie zapłacisz ani grosza!

Jeśli uważasz, że jest to uczciwa propozycja, to będziesz chciał niezwłocznie przekonać się, czy Epic Traffic jest w stanie dać
Ci to, co obiecuje w ofercie i co daje swoim obecnym partnerom. Wybierz zatem plan dla siebie, a już wkrótce będziemy do Twojej dyspozycji.

Jeśli chodzi o tych dwóch przyjaciół, o których wspomniałem w historyjce na początku tego tekstu: ukończyli tą samą uczelnię wyższą i rozpoczęli karierę w tych samych warunkach. Co sprawiło, że ich losy potoczyły się inaczej?

Zdobywanie klientów. Strategia marketingowa i jej zastosowanie.

Inwestycja w jakość i szczerość

Nie obiecamy Ci, że automatycznie odniesiesz ogromny sukces, jeśli zaczniesz promować się w internecie. Mogę Ci jednak zagwarantować, że Epic Traffic dba o swoich klientów, a marketing który im zapewnia jest zawsze na najwyższym poziomie.

<cennik>

 

PS. Warto pamiętać, że do tej pory żaden z naszych partnerów w dłuższym rozrachunku nie stracił na współpracy z naszą agencją marketingową.