Odpowiedzi na to proste pytanie jest wiele, ale my szanujemy Twój cenny czas i postaramy się odpowiedzieć Ci na nie w kilku podpunktach:

Punkt 0, od tego wszystko się zaczyna, absolutna podstawa:
staramy się zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Twojej stronie. Używamy skutecznych i jednocześnie bezpiecznych metod marketingu byś mógł spać spokojnie.

1. Łączymy korporacyjne standardy jakości z ludzkim podejściem do klienta.

Nasi eksperci wykonają dużo pracy jeszcze zanim zaczną współpracę. Wybór fraz na jakie będziemy promować Twoją stronę to wbrew pozorem trudne zadanie, ale dzięki dużemu doświadczeniu naszych specjalistów możesz mieć pewność że strona będzie promowana na słowa związane z Twoim biznesem, które przyniosą nie tyle ruch na stronie, co klientów zainteresowanych Twoją ofertą.

2. Odpowiadamy na maile.
Wbrew pozorem to bardzo ważna część współpracy, dobry kontakt zapewnia swobodny przepływ informacji i sprawia że wszelkie działania idą sprawniej. Współpracując z Epic Traffic wiesz że na Twój email odpowie kompetentny specjalista od marketingu i to najszybciej jak to możliwe.

3. Właściwi ludzie są na właściwym miejscu.
To że czasem automatyzacja jest potrzebna wie chyba każdy programista. Dzięki automatyzacji niektórych czynności (np. sprawdzanie pozycji strony) marketingowcy mają czas by starannie zajmować się Twoją stroną.

4. Jasne warunki współpracy
Stawiamy na w pełni partnerską współpracę. W umowie nie znajdziesz żadnych nieetycznych kruczków. Nie zmuszamy klientów do podpisywania umów „cyrografów” na 24 miesiące- jesteśmy pewni naszej jakości i dlatego stawiamy na efekty a nie długi czas wypowiedzenia. Przekonasz się że nam warto zaufać, na pewno się nie zawiedziesz.

5. Optymalizacja strony
Promocja strony powinna zaczynać się od optymalizacji strony. W Epic Traffic wiemy że zawsze trzeba być dobrze przygotowanym, dlatego współpraca z nami zaczyna się od audytu strony, następnie pomagamy we wprowadzaniu niezbędnych zmian i dopiero mając pewność że witryna czy klienta jest gotowa zaczynamy prowadzić prace poza stroną.

6. Opieka nad stroną i raporty
Kiedy zaczynasz współpracę z Epic Traffic stronie zostanie przydzielony opiekun. Będzie on odpowiedzialny za informowanie o najważniejszych sprawach i wysyłanie raportów na czas. Nigdy nie traktujemy naszych klientów jako kolejny numerek w bazie danych.